Bolagskatalogen

Dalarö Villa AB

Uppgifter uppdaterade 25 jul 2026
Fastighetsverksamhet

Dalarö Villa AB i Stockaryd, Sävsjö kommun är ett aktiebolag. Företaget registrerades 2021 och är verksamt inom fastighetsverksamhet. Org.nr: 559318-7676.

Kontaktuppgifter till Dalarö Villa AB i Stockaryd

OrganisationsnamnDalarö Villa AB
Organisationsnummer559318-7676
BolagsformAktiebolag
GatuadressBäckgatan 5
c/oWilla Nordic AB
Postadress57695 Stockaryd
LänJönköpings län
Registrerad21 maj 2021 (för 5 år sedan)
StatusAktivt

Visa telefon & kontaktuppgifter

Vad gör Dalarö Villa AB?

Bolaget skall förvalta fastigheter och värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Bransch och SNI-koder

Dalarö Villa AB är registrerat under följande SNI-koder (Svensk näringsgrensindelning):

68209Fastighetsverksamhet

Var ligger Dalarö Villa AB?

Dalarö Villa AB har sin adress på Bäckgatan 5 i Stockaryd. Stockaryd ligger i Sävsjö kommun, Jönköpings län. I Sävsjö kommun finns 980 registrerade företag. Dalarö Villa AB är ett av 104 företag inom fastighetsverksamhet i Sävsjö kommun.

Vanliga frågor om Dalarö Villa AB

Vad har Dalarö Villa AB för organisationsnummer?

Dalarö Villa AB har organisationsnummer 559318-7676.

Vilken bolagsform har Dalarö Villa AB?

Aktiebolag.

När registrerades Dalarö Villa AB?

Dalarö Villa AB registrerades den 21 maj 2021. Företaget har varit verksamt i 5 år.

Vad arbetar Dalarö Villa AB med?

Bolaget skall förvalta fastigheter och värdepapper samt därmed förenlig verksamhet.

Var ligger Dalarö Villa AB?

Dalarö Villa AB finns på Bäckgatan 5 i Stockaryd, Sävsjö kommun.

Är Dalarö Villa AB aktivt?

Ja, Dalarö Villa AB är registrerat och aktivt enligt Bolagsverket.

Vilken bransch är Dalarö Villa AB verksamt inom?

Dalarö Villa AB är verksamt inom fastighetsverksamhet.

Vilket län tillhör Dalarö Villa AB?

Dalarö Villa AB tillhör Jönköpings län.

Hur många företag finns i Sävsjö kommun?

I Sävsjö kommun finns 980 registrerade företag, däribland Dalarö Villa AB.

Se alla fastighetsverksamhet i Sävsjö →

Andra företag i Sävsjö